Залиште, будь ласка, свій відгук про нашу роботу, або ж свої побажання та зауваження.

Відгук з'явиться на сайті після перевірки модератором.

І'МЯ  
ВІДГУК  

 

  Ігор

 

Людяний персонал, людяний і професійний лікар, людяні ціни. Все на вищому рівні. Боліло 2 тижні, вилікували за 10 хвилин. Супер. 

 

 

 

 

 Наталя

 

Дякую вам за безболісне обстеження і за призначене влучно лікування. Мучилась і ходила по лікарях 3 роки. Наважилась на лікування тільки у Катерини Юхимівни. Лікар говорить і поясснює все так, що хочеться довіритись саме їй. Я вам бажаю успіхів, росту, і багато пацієнтів. Ви дійсно дуже потрібні людям.

 

 

 

 

  Марія

 

Велика подяка Яцук Катерині Юхимівні. Клініка дуже якісна. Обслуговування на найвищому рівні. Рекомендую всім і кожному, хто ще сидить і має сумніви щодо того, чи йти до лікаря. Йдіть і не думайте. Тут працюють професіонали.

 

 

 

 

  Віктор

 

Хочу подякувати моєму лікарю. Менше місяця лікування - і я здоровий. А проблеми до того були 12 років. Супер. Я не очікував такого швидкого ефекту. Лікар пояснвала, що все дуже індивідуально, але я вважаю, що коли скільки років кровило, а тут за 3 тижні забув за це, то це супер рівень. Катерина Юхимівна, ви молодець.

 

 

 

 

  Галина

 

Дякую, Катерина Юхимівна. Мені було надзвичайно приємно у вас лікуватись, і просто спілкуватись. Ви Лікар і Людина з великої букви. Нехай Бог благословить вас за ту важку і потрібну роботу, яку ви так майстерно робите.

 

 

 

 

  Олександр

 

Боявся того проктолога, як вогню. А тут все якось так просто, що був в шоці. Лікар суперпрофесіонал. Ставлення в клініці до пацієнта вразило. Всі працюють на те, щоб пацієнту було зручно. Жодного поганого слова сказати не можу. Тільки похвала. Дякую Катерині Юхимівні.

 

 

 

 

 Микола

 

Дякую що так швидко повернули мене "в стрій". Клініка чиста, хороша, лікар класний. Лікування пройшло швидко, і взагалі без проблем. Задоволений. 5 зірок.

 

 

 

 

  Наталія

 

Мені пощастило потрапити у цей чудовий лікувальний заклад і до самого чудового лікаря, якого тільки можна було уявити. Я безмежно вдячна моїй Катерині Юхимівні за делікатність, розуміння, поради, за її твердий професіоналізм і впевненість. Дякую, що завжди зі мною говорили по телефону, коли мені просто потрібна була підтримка. Це ніби так мало, але для мене це - надзвичайно важливо було. Я не зустрічала такого ніде. Якби всі лікарі були такими, як ви, світ би став здоровішим. Дякую вам. Бажаю всього самого найкращого.

 

 

 

 

  Дмитро

 

1 - дуже хороший лікар. 2 - дуже чистий заклад. 3 - ставлення до пацієнта, як до людини, якій потрібна допомога, а не як до мішка з грішми. 4 - жодного болю. 5 - ціни в порівняні з іншими такі, що мені відвисла щелепа. 6 - якість тверда сотка! Дякую. Рекомендую!!!

 

 

 

 

  Віктор

 

Проводили мені тут лігування. Я задоволений на всі сто відсотків. Зараз почуваюсь чудово, без жодних свічок і мазі. 

 

 

 

 

  Ольга

 

Дякую всьому персоналу і окремо Катерині Юхимівні. Вразило і ставлення, і безболісність лікування. Пройшла 3 процедури з перервою в 10 днів, вже після першої відчула себе набагато краще. Дійсно переконуєшся завдяки таким клінікам, що рекламі можна вірити. Вашій - можна вірити. Я вас дуже раджу тим, хто читатиме цей мій відгук.

 

 

 

  Андрій

 

Мені відмовили в 2 клініках і направили на операцію. Добре що справжні чоловіки дуже вперті і не здаються). Звернувся сюди, і лікувався у Катерини Юхимівни. За один раз мені забрали 26 тромбів. Я очам не повірив, як мені показали все до і після, і ті тромби. Під час видалення нічого не відчував. Потім - якийсь такий дуже слабкий дискомфорт. І за 2 дні я взагалі забув, що мене колись щось боліло. Живу і радію. І не оперували. Раджу всім не затягувати, не ходити де попало,і не ставити туди що попало. А зразу йти до професіоналів і вірити їм. Дякую, Катерина Юхимівна.

 

 

 

  Олег

 

Закінчив курс лігувань латексними кільцями у Катерини Юхимівни. Сказати, що я задоволений в цьому випадку - це просто змовчати. Я тепер можу ходити в зал, їсти все, що хочеться, і не боятись, що унітаз потім буде весь в крові. Дякую.

 

 

 

  Марина

 

Нажаль я стала однією з тих, хто мучається від геморою вагітною. На щастя, мене доля звела з Катериною Юхимівною. Лікування було безболісним, і я вже народила донечку. Без жодних проблем. Хочеться подякувати вам за професіоналізм і за хороше ставлення та підтримку. І побажати вам побільше пацієнтів і успіхів в роботі.

 

 

 

Віталій

 

Це - найкраща проктологія в Тернополі. Задоволений результатом і процесом. Дуже високий рівень обслуговування. Лікар - професіонал своєї справи. Рекомендую.

 

 

 

Галина

 

Подяка цій клініці та її працівникам. Від мене і моєї родини. Ми лікувалися вдвох з чоловіком. І я, і він дуже задоволені. Чистота, привітні люди, професіонали.

 

 

 

Вікторія

 

Велика вдячність Катерині Юхимівні за, без перебільшення, порятунок. Мені проводили лікування тромбозу на 9 місяці вагітності. Все пройшло просто чудово, жодного болю. Я сама винна, що так запустила себе, і прийшла коли вже була кровотеча. Але, на щастя, тут працюють професіонали, які дуже швидко справилися з моєю проблемою. Не шкода ні крапельки заплочених грошей, тим більше, що тут ціни дуже хороші. Лікування вартує цього. І хочу сказти всім жінкам, що лише задумуються вагітніти, що треба лікуватися, а потім вагітніти. Аби не бігти до лікаря у вихідний зі сльозами і страхом за себе і дитинку. Щиро вдячна Вам, мої рятівники. Успіху Вам.

 

 

 

Іван

 

Тут працюють суперпрофесіонали, для яких в першу чергу важливо вилікувати людину, а не заробити на чужій біді побільше бабла. Був багато де, зупинився на цій клініці. Бо це просто космос по якості і відношенню. Рекомендую.

 

 

Вероніка

 

Дуже дякую Катерині Юхимівні за проведене лігування. Все пройшло правда безболісно. Я дуже задоволена, що обрала саме цей центр.

 

 

 

Роман

 

Я рекомендую всім цю клініку. Мені все сподобалось.

 

 

 

Валентина

 

Мені нарадили операцію у всіх приватних лікарів, де я була. Крім цієї клініки. А тут взяли і зробили без операції. Роблю висновок, що тут працює найкращій лікар в Тернополі. Катерина Юхимівна, Ви - геніальний лікар і надзвичайна людина. Щира, добра, і дуже позитивна та світла. Дякую, що ви є, і працюєте в моєму місті. 

 

 

 

Карина

 

Катерина Юхимівна  - лікар від Бога. За 10 днів я забула про біль, який мені не давав жити 2 роки. Дуже дякую вам. 

 

 

 

 Михайло

 

Я рідко десь залишаю відгуки. Хіба якщо мені щось не сподобалось. Але ця клініка порвала мої шаблони. Про них хочеться написати. Якщо ви шукаєте клініку, в якій на вас дивитимуться, як на людину, а не як на гаманець, то вам сюди. І якщо ви шукаєте професіонального лікаря, то вам тільки до Катерини Юхимівни. Саме це я кажу тепер всім своїм знайомим. І хочу сказати всім, хто як і я 2 місяці тому гортав купу сайтів. Ви там, де потрібно зараз. Я своїм лікуванням дуже задоволений. І ще більше задоволений знайомством з мегакласною Катериною Юхимівною. З нею вже проконсультувались по телефону половина моєї родини, і лікується брат. Дякуємо. Ми знайшли свого сімейного проктолога))).

 

 

 

Ігор

 

Безсумнівно, ви найкращі. Дякую за розуміння і допомогу. Побільше вам пацієнтів.

 

 

 

Олександра

 

Я шукала свого лікаря дуже довго. Не тільки як професіонала. В професіоналізмі Катерині Юхимівні точно немає рівних. Але мені було важливо людські якості лікаря, якому я довірюсь. І я не помилилася, погодившись на лікування в цій клініці. Такої чуйної і розуміючої люини я ще не зустрічала. Катерина Юхимівна володіє якоюсь неймоаірною здатністю заспокоювати і вселяти впевненість в позитивний результат. Я з перших хвилин була вспевнена, що це той лікар, який мені допоможе. Я зробила правильний вибір.  Дякую велике. 

 

 

 

Маргарита

 

Високий рівень клініки, обслуговування на висоті, результат лікування на 5+. Побажання від мене, щоб у вас був ще гінеколог. І я більше крім вас ніде б не пішла. Всім раджу і дуже дякую.

 

 

 

Валентина

 

Щиро вдячна за проведене лікування моєму лікарю Катерині Юхимівні і її асистенту Іллі Мироновичу. Ви дуже хороші спеціалісти. І дякую пані Наталочці, яка завжди така усміхнена і привітна мене зустрічала. Побільше б таких лікарів, як ви. Всього вам самого найкращого в роботі і в житті. 

 

 

 

 Ольга

 

Я рекомендую Протон клінік всім. Дуже задоволена лікуванням. Все проййшло швидко і без болю. Той маленький дискомфорт, що був 1 день після проведення процедури і в порівняння не йде з тим пеклом, в якому я жила тижень часу. Щаслива, що потрапила до вас. Бажаю багато клієнтів.

 

 

 

 Світлана

 

Проктолог це не комфортно і страшно. Поки не зустрінеш Катерину Юхимівну. Майстер своєї справи і дуже хороша жінка. Лікування безболісне. Остеження безболісне. Ціни чудові. Клініка дуже затишна. Як ніби додому приходиш. Хотілось до вас приходити, бо ви мені показали, що нічого страшного в тому немає. Тепер буду ходити на огляди щороку. І цінувати себе. ПРОКТОЛОГ ЦЕ КОМОРТНО І НЕ СТРАШНО! 

 

 

 

 Василь

 

Задоволений результатом лікування. З основних переваг: зовсім не болить при огляді, і при лікуванні. В клініці чисто і приємно знаходитись. Я жодного разу не зустрівся з іншою людиною. Тобто графік формують так, щоб когось іншого не було. Як на мене це показник, що клініка дбає про комфорт клієнта. А не намагається побільше натовкти собі грошей. Послуги повністю вартують заплочених коштів. Почуваю себе після лікування дуже добре. Дякую, Катерина Юхимівна.

 

 

 

 Святослав

 

Хороша клініка. Задоволений на 100%. Рекомендую вас.

 

 

 

 Олеся

 

Я ходила по проктологах 2 роки. Була всюди, де тільки можна було бути. І лише тут мені дійсно допомогли. Не залякували ускладненнями, не заманювали акціями. А по суті пояснили проблему, і вирішили її 1 процедурою за 30 хвилин. Надзвичайно приємний персонал. Все стерильно. Оцінила таку фішку, як роздягалка. Вперше таке бачу. Дуже зручно. Бо сама думка про те, що доводиться знімати труси в присутності лікаря за шторою, напрягає. А тут класно. Зайшла, передягнулась. Класно. Молодці. Мінусів у клініки не відмітила взагалі.

 

 

 

 Анатолій

 

Все добре. Дякую.

 

 

 

 Михайло

 

Подяка працівникам і лікарю. Лікування дійсно ефективне. Раджу.

 

 

 

 Ніна

 

Мені було дуже приємно познайомитись з цією клінікою. Враження найкращі. Гарний ремонт в приміщенні, все чистенько, стильно. Лікар приємна і дуже обережно все робить. Ставлення до мене було, наче я близька людина. Дякую. Методика, по якій мені робили лікування тріщини в Протон клінік, є лише тут. Я впевнилась в цьому, адже жоден інший лікар не пропонував мені її. Всі радили робити або операцію, або радіоскальпель. В Протон клінік теж роблять це, але мені обрали інший метод. Катерина Юхимівна запевнила, що він для мого організму буде кращій. І я дійсно дуже задоволена. Тріщина зажила повністю за 10 днів. Все показують на екрані вживу. Технології дуже на рівні. Звертайтесь в протон клінік і не бійтесь, тут вам правда допоможуть.

 

 

 

 Наталія

 

Дякую Катерині Юхимівні за швидке і безболісне лікування. Бажаю всього найкращого в роботі і в житті.

 

 

 

 Орест

 

Рекомендую дану клініку. Мені там допомогли.

 

 

 

 Мирослава

 

Хочу подякувати Катерині Юхимівні за лікування. Не шкодую, що обрала цей заклад, і приїхала до вас з іншої області. Бажаю вам процітання. Буду дуже рада, якщо ваша клініка з'явиться у Рівному.

 

 

 

 Віктор

 

Мені сподобались послуги цього медичного центру. Зручно, що там можна віразу здати потрібні аналізи. Дякую Катерині Юхимівні за влучно визначений спосіб лікування. Сподобалося, що підібрали з ряду способів саме той, який мені буде найкращій. Я дуже задоволений підходом лікаря до лікування і результатом. Дякую.

 

 

 

 Петро

 

Дякую Катерині Юхимівні за швидке моє одужання. Ви - справжній професіонал. В клініці і у лікуванні все сподобалося. Зауважень немаю. Бажаю побільше пацієнтів і щоб ваш заклад процвітав.

 

 

 

 Марія

 

Ви - дійсно найкращі. Дякую за комфортне лікування і позитивні емоції від спілкування та відвідування лікаря. Катерині Юхимівні щира подяка за підтримку і вміння справлятись не лише з важкими хворобами, а й із занадто емоційними пацієнтами, як я.) Тільки ви змогли розвіяти мій страх і запевнити, що я таки зможу одужати. Дякую вам за все. 

 

 

 

 Олексій

 

В протон клінік працюють хороші і щирі люди. Лікування пройшло безболісно, хоча до того я мав постійний біль більше 2х років. Мені було надзвичайно приємно, що коли я погодився на лікування, але не мав з собою на нього грошей, мені зробили все, а не відправили шукати гроші. Просто зробили люди, бо мені було потрібно. І попросили оплатити на рахунок наступного дня. Я вважаю, що лікарю і клініці, що так довіряють своєму пацієнту, можна довіряти на всі мільйон процентів. Дякую за людяне ставлення. 

 

 

 

 Ігор

 

Одне слово - ЄВРОПА. У всіх відношеннях: ставлення, рівень обладнання, рівень професійності лікаря, гуманність до хворої людини. Молодці. Так тримати. Бажаю вам з кожним днем ставати ще кращими. З повагою, Ігор Вікторович.

 

 

 

 Микола

 

Лікував тромбоз. Швидко, і взагалі не боляче. Лікування дійсно дієве. Вже до вечора забув, що була проблема. Дякую Катерині Яцук і всім працівникам клініки.

 

 

 

 Стефанія

 

Бажаю вам всього найкращого і щиро дякую за те, що вилікували мою хворобу. 

 

 

 

 Катерина

 

Дуже задоволена лікуванням у вас. Катерина Юхимівна справжній професіонал, лікар від Бога. Я дуже рада, що звернулась саме до вашої клініки. Заради того, щоб потрапити до такого хорошого лікаря, не тяжко було навіть з Луцька приїхати. У нас такої клініки і такого лікаря, нажаль, немає. Тернополю пощастило. Катерина Юхимівна, дякую за все.

 

 

 

 Данило

 

Дякую за допомогу. Клініка класна, підхід дуже сучасний. Для людини, яка працює і крутиться і не має багато часу, але має таку проблему. Саме те, що треба. До години часу обстежився і закрив одною процедурою всі питання. Ще раз приїхав на 10 хвилин через 5 днів і все. Круто. Дуже потужний і розумний лікар. Рекомендую.

 

 

 

 Валентина

 

Катерина Юхимівна дуже хороший лікар. Просто надзвичайна людина, яка реально живе своєю роботою і своїми пацієнтами. Я переконалася на собі. Я дуже за все переживала, хоча і пояснюють все до деталей. Але постійно дзвонила і уточнювала все бо дуже боялася. Катерина Юхимівна завжди відповідала, заспокоювала і підтримувала мене. І лікування пройшло дуже вдало. Почуваюся чудово. Навчила мене мій лікар дбати про себе. Розказала, як більше не мати проблем. Дякую вам, Катерина Юхиміна за чарівні руки і відкрите до пацієнтів серце.

 

 

 

 Дмитро

 

Хороша високоякісна клініка. Приємно знаходитись, приємно спілкуватись неболяче лікуватись. За серце не берешся, як ціни кажуть. Результатом задоволений. Виправили те, що наробили мені спєци в іншому закладі. Катерина Юхимівна майстер і лікар від бога. 

 

 

 

 Марія

 

Все сподобалося. Дуже серйозний підход до лікування. Видаляла тут поліп, побрали аналізи, мазок на папілому. Зробили дослідження поліпа. Додаткових оплат посеред лікування ніяких немає. Лікувалася із задоволенням. Великий плюс клініки в цінах. Коли почула, що огляд 400 грн, думала, що страждає комфорт чи може якість. Насправді клініка в рази краща, ніж інша, в якій я була. Все до деталей продумано для зручності. Впевнена, що операція обійшлася б мені мінімум в 2 рази дорожче. Не шкодую заплачених грошей. Лікування вартує їх і навіть більше.

 

 

 

 Маргарита

 

Нова і дуже класна клініка. Лікар Катерина Юхимівна дуже сподобалась. Дуже досвідчена і хороша. Окрім професійності мені дуже сподобалося, як Ви спілкуєтесь з пацієнтами. Я особисто кожен раз бігла до Вас, як до подруги на горнятко кави, а не як до лікаря, де будуть щось неприємне робити. Так за приємними і цікавими розмовами і не помітила ті 3 процедури. Зараз почуваюсь супер. Навіть трішки сумно було, як виписувалась, що побачимось аж через півроку. Дякую Вам і Вашому персоналу. Ви всі - чарівні люди.

 

 

 

 Максим

 

Лікував геморой кільцями. Єдиний лікар, що погодився мене лікувати. Троє сказали до цього категорично операція. Катерина Юхимівна Яцук професіонал найвищого рангу. Жодного ускладнення, жодної проблеми в процесі лікування. Все завжди було чітко, зрозуміло. Дякую.

 

 

 

 Людмила

 

Щира подяка Катерині Юхимівні і її помічникам. Я здорова лише завдяки вам. Бажаю всього найкращого вам і вашій хорошій і потрібній справі.

 

 

 

 Віталіна

 

Проходила сьогодні обстеження у даній клініці у лікаря Катерини Яцук. Можу сказати впевнено, що це лікар, з яким варто познайомитись і у якого варто обстежитись кожному. От прямо кожному. Мені сказали, що я здорова. І я отримала масу позитивних емоцій від відвідування клініки і прийому. Клініці і особисто Катерині Юхимівні 1000 балів з 10.

 

 

 

 Ярослав

 

Дякую персоналу і лікарю за швидке та еяективне лікування. Все сподобалося.

 

 

 

 Іван

 

Хочу подякувати за допомогу працівникам Протон клінік, і особливо Катерині Юхимівні Яцук. Я відкладав візит майже рік. А виявилось, що мою проблему там можуть вирішити за 10 хвилин. Бажаю багато пацієнтів.

 

 

 

 Яна

 

Я обрала цю клініку з багатьох серцем. І я не помилилася. У мене був найкращій лікар. Дякую, Катерина Юхимівна, за допомогу. Ви - чудовий і дуже щирий лікар.

 

 

 

 Олег

 

Шукав клініку, в якій можуть зробити лігування геморою. Прийшов сюди по пораді колеги, який пролікувався і довольний. Хочу зауважити ціни в цьому закладі. Вони адекватні, за що велика подяка. Лікування пройшло дуже комфортно. Справились за 3 рази. Почуваюся чудово. Дякую.

 

 

 

 Валентина

 

Дуже хороша клініка. Рекомендую Катерину Юхимівну всім. Я дуже задоволена, що потрапила сюди.

 

 

 

 Віктор

 

Лікував тромбоз у Катерини Юхимівни Яцук. Як би дивно це не звучало, але в мене лише позитивні враження. Видалення пройшло дуже швидко, і я навіть не зрозумів, що все закінчилося. Дуже справляє враження, коли показують зміну, яка відбувається за час процедури. Магія. Прийшов зі сливкою, вибачте, в дупі, а вийшов без сливки. Окремо дякую персоналу за вміння підбадьорювати і налаштовувати на позитив. Бажаю вашій клініці, щоб всі, кому треба проктолога, обирали вас.

 

 

 

 Михайло

 

Дуже дякую за лікування. Рекомендую.

 

 

 

 Ірина

 

Рада, що познайомилась з чудовим лікарем Катериною Юхимівно. Рада, що обрала саме цю клініку. Вдячна за кожну проведену процедуру і кожне слово підтримки, сказане мені за ці 6 тижнів. Успіхів вам і процвітання.

 

 

 

 Станіслава

 

Лікувала тріщину дуже довго сама, потім дуже довго бігала від лікаря до лікаря, від клініки до клініки. Поки не потрапила в Протон клінік. Дуже шкода мені, що це не сталось раніше. Але мабуть мені цей час був потрібен, щоб зрозуміти, що треба міняти моє відношення до хвороби. На лікування моєї тріщини знадобилося 2 маніпуляції по 5 хвилин. Взагалі не боляче. Людиною себе відчула через 2 дні після першого разу. І до 10-го дня повністю пропали всі симптоми. Головне - слухати Катерину Юхимівну, і робити все, що вона призначає. Дякую, ви справжній професіонал.

 

 

 

 Петро

 

Задоволений послугами даного лікувального закладу. І з задоволенням рекомендую центр проктології Протон клінік. Тверда 5+.

 

 

 

 Тарас

 

Дякую за швидке і безболісне лікування. Все сподобалося. Буду рекомендувати вас знайомим. Подяка Катерині Юхимівні за професіоналізм, людяність і за чудове почуття гумору. 

 

 

 

 Наталія

 

Потрапила до Катерини Юхимівни після 2 років ходіння по муках, аптеках і інших лікарях. Я в захваті. Що можу сказати тим, хто так само, як і я, не наважується відвідати нормальну клініку з набором інструментальних обстежень: діагноз, який поставили пальцем дивлячись, то не діагноз. Я 2 роки лікувала геморой, якого в мене немає. Свічками, які мені, як виявилось, протипоказані. Тому і ефекту не було. Катерина Юхимівна оглянула мене за 10 хвилин, я мала і діагноз, і план лікування. Зізнаюсь чесно, я не відразу погодилась на процедуру, що мені призначила Катерина Юхимівна. Вирішила спробувати це медикаментами і свічками тими, що порекомендувала вона. І мені на 3-й день стало краще. Вже думала і не їхати на огляд ще раз, але вирішила таки перестрахуватись.І мені на огляді на камері показали, що моя тріщина навіть розміру не змінила. Просто зменшився запальний процес, вона не така червона і тому мене не болить. А Катерина Юхимівна і казала, що так буде. Це стало останнім аргументом, щоб прийняти позитивне рішення щодо активного лікування. І я не шкодую. Тріщина, яка не заживала стільки часу, заросла вже за 14 днів. Я не шкодую, що погодилася. Щиро дякую Катерині Юхимівні за витримку, бо отак кожному пояснювати, як мені, що медикаменти неефективні в певних випадках, то можна з розуму зійти. Вже тепер я це розумію. Катерина Юхимівна, дякую. Ви молодець. Буду розповідати про вас всім, кому треба. Успіхів вам і мудрих пацієнтів. І з наступаючими новорічними святами вас і ваш колектив.

 

 

 

 Олег

 

Дякую персоналу і моєму лікарю. Дуже якісно, дуже позитивно! Найвищій рівень медичних послуг, що зустрічався мені в Україні. З особливих плюсів те, що можна здати при потребі любі аналізи в клінці, до того ж по дуже крутій ціні. По комфорту дуже якісно. Ну і лікуванням я задоволений по повній. Рекомендую не думати, і звертатись.

 

 

 

 Марина

 

Проходила обстеження для перевірки стану у іншій клініці, нічого не турбувало, просто хотіла переконатися, що все добре, бо читала про перебіг без симптомів. Наплели мені, що у мене геморой і треба проводити коагуляцію, бо завтра буде 3 стадія і операція. Заключення не дали. Звернулась в Протон клінік, щоб перевірити діагноз. Виявилось, що у мене нічого немає. Видали фото, видали заключення, лікар дала рекомендації. Супер. Комфорт не порівняти. І спілкуються там з людиною, а не з її гаманцем. Раджу звертатись до нормальних лікарів, а саме особливо рекомендую Катерину Юхимівну Яцук. 

 

 

 

 Марія

 

Дякую за лікування. Все пройшло безболісно і зручно. Жодного сорому і страждань. Дякую.

 

 

 

 Олексій

 

Пролікувався 4 місяці тому у Протон клінік у Катерини Юхимівни. Відгук вирішив залишити тільки зараз, коли я переконаний, що хвороба не вертається. Можу сказати, що Катерині Юхимівні можна довіряти. Хороший лікар, хороша клініка, хороший персонал. Ціна в 2 рази нижча, ніж в іншого лікаря, у якого я був у червні. І у протон мені сподобалось набагато більше. Може є ще такі класні клініки в Тернополі. незнаю. Але за цю ручаюсь своїм власним досвідом пацієнта. Йдіть, люди! Лікуйтесь і не думайте. Життя стало веселішим.

 

 

 

 Алевтина

 

Гарно дякую моїй дорогій лікарці за лікування. Нехай щастить вам і вашому колективу. Ви робите велику і потрібну справу.

 

 

 

 Роман

 

Круті! Дякую! 10 хвилин від болю до здорового життя! Не вірив, що так буває. Рекомендую!!!

 

 

 

 Юрій

 

Був у Катерини Юхимівни у вересні цього року. Сказала мені, тлумку, що тромби треба видаляти, бо то буде постійна проблема. Не послухався. Буду сі лічив мазями. Долічився-домазався. Признаюсь, було соромно йти другий раз через 3 місяці. Але нахилив голову і пішов, бо боліло як в пеклі. Лікар мені закрила питання за 15 хвилин роботи і 7 днів лікування дома. На роботу ходив, нічого не заважало. Людиною себе відчув зразу. І вузол пропав з зовні через 7 днів. Розповіла мені про риски, як їх обходити. Грамотний і далекоглядний лікар. Вдячний. Не повторюйте моїх помилок. Лікуйтесь зразу. Катерині Юхимівні треба вірити. Дякую, Катерина Юхимівна.

 

 

 

 Дмитро

 

Я вступаю в новий рік здоровим. Дякую протон клінік. Можу собі дозволити випити за ваше здоровля і не боятись. Нехай вам щастить.

 

 

 

 Марія

 

Надзвичайно задоволена лікуванням у цій проктології. Дякую дівчаткам і Катерині Юхимівні. Лікування було підібрано дуже влучно. Видалення геморою було професійне, без болісне, і справилися за 15 хвилин. Апаратура на висоті. Буду вас радити. Нехай у вас буде побільше пацієнтів.

 

 

 Іван

 

Потрапив до Катерини Юхимівни за 4 години до нового року. Дуже вдячний, що єдина не відмовила мені у допомозі. Мав кровотечу з геморою, яка була мені усунена буквально за пару хвилин. Зустрів рік спокійно. Вже на другий день вільно і без страху сяткував. Сьогодні виписуюся здоровий. Сказати, що задоволений - просто промовчати. Дякую.

 

 

 Дарина

 

Подяка Катерині Юхимівні Яцук та Наталі Миколаївні за допомогу від моєї мами. Мама лікувалася самостійно більше 5 років, з поперемінним успіхом. У жовні прийняли рішення, що пора звернутися до спеціаліста. Дуже раді, що обрали сме Катерину Юхимівну. Довірившись їй, ми не пошкодували жодного дня. Хоча через запущеність хвороби лікування було тривалим. Дякуємо щиро за терпіння, проявлене до нас. Завжди на телефоні, завжди готові прийняти, якщо щось турбує. Дуже хороша клініка, і дуже людяні працівники. Всього вам найкращого.

 

 

 Лілія

 

Рекомендую вас усім. Катерина Юхимівна - лікар з великої літери.

 

 

 Олег

 

Враження лише хороші. Приємний персонал і хороший лікар. Мені сподобалася клініка і ставлення до мене. Хворобу вилікували. Почуваюся чудово. Дякую.

 

 

 Степан

 

Найкраща клініка не лише між проктологіями, а й взагалі у Тернополі. Якість. У всьому є якість. Ціна при цьому дуже лояльна. Якби я був вами, я б брав за таку роботу більше. Вдячний. Успіхів.

 

 

 Катерина

 

Зверталася у Протон клініку двічі. Перший раз у вересні сама. Вдруге привела вже тата. Ми обоє задоволені послугами даного закладу на всі 100%. Лікар дуже терпляча, все детально пояснює, не нервується, коли перепитуємо. Для мене ключовим моментом була повна відсутність тиску на мене в плані прийому рішення про лікування. Катерина Юхимівна розповідає не тільки про те, що пропонує у себе в клініці, а і про всі інші варіанти. І дає час на роздуми. Ми обрали лікуватися у неї. І зробили правильний вибір. Лікування було безболісним і дуже комфортним. Тому я без жодного сумніву радитиму Катерину Юхимівну. 

 

 

 Василь

 

Задоволений.

 

 

 Тарас

 

Кому потрібен проктолог, тому саме до Катерини Юхимівни. Лікування пройшло суперово. Професіоналізм лікаря на висоті. Як і почуття гумору. Було комфортно і цікаво. Вже як рідні стали з працівниками клініки за місяць. Я буду йти на огляд через рік з превеликим задоволенням. Рекомендую.

 

 

 Макар

 

Лікував поліпи. Пройшов 2 етапи видалення, бо поліпів було багато. З того, що найбільше сподобалося, хочу відмітити чіткість пояснення лікарем проблеми і варіантів рішення, якість і швидкість проведення видалення, і практично повну відсутність неприємних відчуттів після нього. Весь робочий процес лікаря перед очіма. Крута фішка з трансляцією проведення мініоперації пацієнту. Обладнання на висоті. Лікар, який дбає, турбується, телефонує, цікавиться смопочуттям після лікування. І найсмачніша кава) Дякую.

 

 

 Світлана

 

Дякую за розуміння, турботу, хороше відношення, і безболісне лікування. Катерина Юхимівна - найкращий лікар, якого я колись зустрічала. Щастя вам, та успіхів у нелегкій роботі.

 

 

 Марія

 

Лікар з найніжнішими і найлегшими руками. Було страшно наважитись, але завдяки професіоналізму Катерини Юхимівни все пройшло легко і просто. Дуже хороший лікар, і дуже приємна людина. 

 

 

 Галина

 

Дякую за допомогу. Я рада, що звернулась саме до вас. Ви чудові.

 

 

 

 Петро

 

Єдина клініка, яка погодилася видаляти мою розу. В результаті: жодного дня на лікарняному, кровотечі зупинилися після першого ж втручання, робив і їв все, що хотів, і радів життю, поки лікувався. Зараз повністю здоровий. В клініці працюють мега професійні люди. Позитив просто зашкалює. Класно, побільше б таких, як ви.

 

 

 Денис

 

Обстеження пройшло в комфорті і спокої. Задоволений, що для планового огляду в цьому році обрав даний центр. Тут якісно. Маю з чим порівнювати. Є проблеми вже 10 років. Лікуватися буду тут. До скорої зустрічі, Катерина Юхимівна. Я прийду, як і обіцяв ;)

 

 

 Юрій

 

Гарний медичний заклад з сучасними технологіями, і лікарем, якому немає рівних. Все.

 

 

 Дмитро 

 

Дякую, я здоровий завдяки вам.

 

 

 Валерія

 

Найкраще моє рішення при моїх проблемах було звернутися до Катерини Юхимівни. Я дуже рада. Лікування було легким, безболісним, і дуже результативним. Вдячна за допомогу і за хороше ставлення.

 

 

 Ірина

 

Звертаюся при потребі лише до Катерини Юхимівни. Маю хронічні запори, доліхосигму. Періодично появляються тріщини. Завдяки Катерині Юхимівні і її порадам, практично позбулася запорів і постійного здуття. Якщо раніше в мене тріщини були постійно, ще стара не зажила, вже є нові, то зараз лише коли я допускаю погрішності і забуваю за рекомендації Катерини Юхимівни. Але дякую, що так терпляче щоразу мені допомогає, і не дає опускати руки. Ви - чудова людина і професіонал своєї справи. 

 

 

 Степан

 

Рекомендую клініку і Катерину Юхимівну. Професіонал.

 

 

 Ілона

 

Дуже вдячна Яцук Катерині Юхимівні за грамотно проведене лікування. Я дуже боялася робити щось, поки вагітна, але Катерина Юхимівна справжній спеціаліст. Позбавилася від болю за 20 хвилин, і тепер все добре. Дуже дякую.

 

 

 Василь

 

Проходив лікування внутрішніх вузлів. Все швидко, і без болю. Хороша клініка і привітний персонал. Зробили все якісно. Почуваюся дуже добре, скарги минули. Дякую.

 

 

 Ігор

 

Вдячний лікарю Катерині Юхимівні за швидке і якісне вирішення моєї проблеми. Ціную вас, як спеціаліста. Мені все сподобалося. Від щирої душі раджу звертатися саме в протон клінік.

 

 

 Марія

 

Дякую за допомогу і за хороше ставлення. Ні на секунду не пошкодувала, що обрала совїм лікарем саме Катерину Юхимівну. Бажаю Вам Божого благословення і успіхів.

 

 

 Ганна

 

Лікувалася у Протон Клінік з хронічною тріщиною. Результатом дуже задоволена. Юуду рекомендувати своїм близьким і друзям. Дякую.

 

 

 Михайло

 

Відмінний сервіс, відмінний лікар, відмінне обладнання. Видно, що всі вкладають у свою роботу душу. Кожен візит був приємним, цікавим і позитивним. Загалом за 4 рази справилися з тим, що хірург сказав тільки оперувати. Дякую Катерині, що погодилася взятися за моє лікування.

 

 

 Світлана

 

Скасували тут діагноз іншого лікаря, яка мені наросказувала, що якщо не зроблю в неї сьогодні лікування, то помру по дорозі додому. Тепер я знаю, що до вибору лікаря треба відноситися дуже виважено. Ніколи б не подумала, що таке станеться зі мною. Дякую Катерині Юхимівні, що полікувала моє запалення за 3 дні, і не дала мені дарма витратити в псевдоспеціалістів 8 тисяч. Дякую, Катерина Юхимівна. Тепер я і мої рідні - тільки до Вас. Ви - найкраща і найчесніша.

 

 

 Юрій

 

Щиро вдячний за себе ісвою дружину головному лікарю клініки Яцук Катерині Юхимівні. Ми лікувалися разом з дружиною, і дуже задоволені. Ви професіонал своєї справи, і вмієте зробити таке незручне обстеження і лікування комфортним і безболісним.

 

 

 Геннадій

 

Дякую. Був приємно здивований рівнем і якістю послуг. Мені тут допомогли. При потребі буду звертатися лише у ваш заклад.