Залиште, будь ласка, свій відгук про нашу роботу, або ж свої побажання та зауваження.

Відгук з'явиться на сайті після перевірки модератором.

І'МЯ  
ВІДГУК  

26.08.2019  Вікторія

 

Щиро дякую Катерині Юхимівні та всьому персоналу клініки за те, що розвіяли мій страх перед візитом до лікаря проктолога. Все дуже сподобалось, лікар - профессонал своєї справи. Обстеження абсолютно безболісне. Думала в мене страшна якась проблема, а виявилось, що все можна вирішити за 1 раз. Дякую. Буду Вас рекомендувати.

 

 

 

26.08.2019   Петро

 

Хороша клініка. Якщо порівнювати всіх лікарів, у яких я був - найкраща. Дуже здивували ціни. Маю з чим порівняти. Співвідношення ціна-якість просто космос. Дійсно дуже все по європейськи. 

 

 

30.08.2019   Ігор

 

Людяний персонал, людяний і професійний лікар, людяні ціни. Все на вищому рівні. Боліло 2 тижні, вилікували за 10 хвилин. Супер. 

 

 

04.09.2019   Наталя

 

Дякую вам за безболісне обстеження і за призначене влучно лікування. Мучилась і ходила по лікарях 3 роки. Наважилась на лікування тільки у Катерини Юхимівни. Лікар говорить і поясснює все так, що хочеться довіритись саме їй. Я вам бажаю успіхів, росту, і багато пацієнтів. Ви дійсно дуже потрібні людям.

 

 

06.09.2019   Марія

 

Велика подяка Яцук Катерині Юхимівні. Клініка дуже якісна. Обслуговування на найвищому рівні. Рекомендую всім і кожному, хто ще сидить і має сумніви щодо того, чи йти до лікаря. Йдіть і не думайте. Тут працюють професіонали.

 

 

13.09.2019  Віктор

 

Хочу подякувати моєму лікарю. Менше місяця лікування - і я здоровий. А проблеми до того були 12 років. Супер. Я не очікував такого швидкого ефекту. Лікар пояснвала, що все дуже індивідуально, але я вважаю, що коли скільки років кровило, а тут за 3 тижні забув за це, то це супер рівень. Катерина Юхимівна, ви молодець.

 

 

16.09.2019  Галина

 

Дякую, Катерина Юхимівна. Мені було надзвичайно приємно у вас лікуватись, і просто спілкуватись. Ви Лікар і Людина з великої букви. Нехай Бог благословить вас за ту важку і потрібну роботу, яку ви так майстерно робите.

 

 

18.09.2019  Олександр

 

Бовся того проктолога, як вогню. А тут все якось так просто, що був в шоці. Лікар суперпрофесіонал. Ставлення в клініці до пацієнта вразило. Всі працюють на те, щоб пацієнту було зручно. Жодного поганого слова сказати не можу. Тільки похвала. Дякую Катерині Юхимівні.

 

 

24.09.2019 Микола

 

Дякую що так швидко повернули мене "в стрій". Клініка чиста, хороша, лікар класний. Лікування пройшло швидко, і взагалі без проблем. Задоволений. 5 зірок.

 

 

25.09.2019  Наталія

 

Мені пощастило потрапити у цей чудовий лікувальний заклад і до самого чудового лікаря, якого тільки можна було уявити. Я безмежно вдячна моїй Катерині Юхимівні за делікатність, розуміння, поради, за її твердий професіоналізм і впевненість. Дякую, що завжди зі мною говорили по телефону, коли мені просто потрібна була підтримка. Це ніби так мало, але для мене це - надзвичайно важливо було. Я не зустрічала такого ніде. Якби всі лікарі були такими, як ви, світ би став здоровішим. Дякую вам. Бажаю всього самого найкращого.

 

 

27.09.2019  Дмитро

 

1 - дуже хороший лікар. 2 - дуже чистий заклад. 3 - ставлення до пацієнта, як до людини, якій потрібна допомога, а не як до мішка з грішми. 4 - жодного болю. 5 - ціни в порівняні з іншими такі, що мені відвисла щелепа. 6 - якість тверда сотка! Дякую. Рекомендую!!!

 

 

30.09.2019  Віктор

 

Проводили мені тут лігування. Я задоволений на всі сто відсотків. Зараз почуваюсь чудово, без жодних свічок і мазі. 

 

 

 

02.10.2019  Ольга

 

Дякую всьому персоналу і окремо Катерині Юхимівні. Вразило і ставлення, і безболісність лікування. Пройшла 3 процедури з перервою в 10 днів, вже після першої відчула себе набагато краще. Дійсно переконуєшся завдяки таким клінікам, що рекламі можна вірити. Вашій - можна вірити. Я вас дуже раджу тим, хто читатиме цей мій відгук.

 

 

03.10.2019  Андрій

 

Мені відмовили в 2 клініках і направили на операцію. Добре що справжні чоловіки дуже вперті і не здаються). Звернувся сюди, і лікувався у Катерини Юхимівни. За один раз мені забрали 26 тромбів. Я очам не повірив, як мені показали все до і після, і ті тромби. Під час видалення нічого не відчував. Потім - якийсь такий дуже слабкий дискомфорт. І за 2 дні я взагалі забув, що мене колись щось боліло. Живу і радію. І не оперували. Раджу всім не затягувати, не ходити де попало,і не ставити туди що попало. А зразу йти до професіоналів і вірити їм. Дякую, Катерина Юхимівна.

 

 

07.10.2019  Олег

 

Закінчив курс лігувань латексними кільцями у Катерини Юхимівни. Сказати, що я задоволений в цьому випадку - це просто змовчати. Я тепер можу ходити в зал, їсти все, що хочеться, і не боятись, що унітаз потім буде весь в крові. Дякую.

 

 

10.10.2019  Марина

 

Нажаль я стала однією з тих, хто мучається від геморою вагітною. На щастя, мене доля звела з Катериною Юхимівною. Лікування було безболісним, і я вже народила донечку. Без жодних проблем. Хочеться подякувати вам за професіоналізм і за хороше ставлення та підтримку. І побажати вам побільше пацієнтів і успіхів в роботі.