Залиште, будь ласка, свій відгук про нашу роботу, або ж свої побажання та зауваження.

Відгук з'явиться на сайті після перевірки модератором.

І'МЯ  
ВІДГУК  

26.08.2019  Вікторія

Щиро дякую Катерині Юхимівні та всьому персоналу клініки за те, що розвіяли мій страх перед візитом до лікаря проктолога. Все дуже сподобалось, лікар - профессонал своєї справи. Обстеження абсолютно безболісне. Думала в мене страшна якась проблема, а виявилось, що все можна вирішити за 1 раз. Дякую. Буду Вас рекомендувати.

 

 

 

26.08.2019   Петро

Хороша клініка. Якщо порівнювати всіх лікарів, у яких я був - найкраща. Дуже здивували ціни. Маю з чим порівняти. Співвідношення ціна-якість просто космос. Дійсно дуже все по європейськи. 

 

 

30.08.2019   Ігор

Людяний персонал, людяний і професійний лікар, людяні ціни. Все на вищому рівні. Боліло 2 тижні, вилікували за 10 хвилин. Супер. 

 

 

04.09.2019   Наталя

Дякую вам за безболісне обстеження і за призначене влучно лікування. Мучилась і ходила по лікарях 3 роки. Наважилась на лікування тільки у Катерини Юхимівни. Лікар говорить і поясснює все так, що хочеться довіритись саме їй. Я вам бажаю успіхів, росту, і багато пацієнтів. Ви дійсно дуже потрібні людям.

 

 

06.09.2019   Марія

Велика подяка Яцук Катерині Юхимівні. Клініка дуже якісна. Обслуговування на найвищому рівні. Рекомендую всім і кожному, хто ще сидить і має сумніви щодо того, чи йти до лікаря. Йдіть і не думайте. Тут працюють професіонали.

 

 

13.09.2019  Віктор

Хочу подякувати моєму лікарю. Менше місяця лікування - і я здоровий. А проблеми до того були 12 років. Супер. Я не очікував такого швидкого ефекту. Лікар пояснвала, що все дуже індивідуально, але я вважаю, що коли скільки років кровило, а тут за 3 тижні забув за це, то це супер рівень. Катерина Юхимівна, ви молодець.

 

 

16.09.2019  Галина

Дякую, Катерина Юхимівна. Мені було надзвичайно приємно у вас лікуватись, і просто спілкуватись. Ви Лікар і Людина з великої букви. Нехай Бог благословить вас за ту важку і потрібну роботу, яку ви так майстерно робите.

 

 

18.09.2019  Олександр

Бовся того проктолога, як вогню. А тут все якось так просто, що був в шоці. Лікар суперпрофесіонал. Ставлення в клініці до пацієнта вразило. Всі працюють на те, щоб пацієнту було зручно. Жодного поганого слова сказати не можу. Тільки похвала. Дякую Катерині Юхимівні.

 

 

24.09.2019 Микола

Дякую що так швидко повернули мене "в стрій". Клініка чиста, хороша, лікар класний. Лікування пройшло швидко, і взагалі без проблем. Задоволений. 5 зірок.

 

 

25.09.2019  Наталія

Мені пощастило потрапити у цей чудовий лікувальний заклад і до самого чудового лікаря, якого тільки можна було уявити. Я безмежно вдячна моїй Катерині Юхимівні за делікатність, розуміння, поради, за її твердий професіоналізм і впевненість. Дякую, що завжди зі мною говорили по телефону, коли мені просто потрібна була підтримка. Це ніби так мало, але для мене це - надзвичайно важливо було. Я не зустрічала такого ніде. Якби всі лікарі були такими, як ви, світ би став здоровішим. Дякую вам. Бажаю всього самого найкращого.

 

 

27.09.2019  Дмитро

1 - дуже хороший лікар. 2 - дуже чистий заклад. 3 - ставлення до пацієнта, як до людини, якій потрібна допомога, а не як до мішка з грішми. 4 - жодного болю. 5 - ціни в порівняні з іншими такі, що мені відвисла щелепа. 6 - якість тверда сотка! Дякую. Рекомендую!!!

 

 

30.09.2019  Віктор

Проводили мені тут лігування. Я задоволений на всі сто відсотків. Зараз почуваюсь чудово, без жодних свічок і мазі. 

 

 

02.10.2019  Ольга

Дякую всьому персоналу і окремо Катерині Юхимівні. Вразило і ставлення, і безболісність лікування. Пройшла 3 процедури з перервою в 10 днів, вже після першої відчула себе набагато краще. Дійсно переконуєшся завдяки таким клінікам, що рекламі можна вірити. Вашій - можна вірити. Я вас дуже раджу тим, хто читатиме цей мій відгук.

 

 

03.10.2019  Андрій

Мені відмовили в 2 клініках і направили на операцію. Добре що справжні чоловіки дуже вперті і не здаються). Звернувся сюди, і лікувався у Катерини Юхимівни. За один раз мені забрали 26 тромбів. Я очам не повірив, як мені показали все до і після, і ті тромби. Під час видалення нічого не відчував. Потім - якийсь такий дуже слабкий дискомфорт. І за 2 дні я взагалі забув, що мене колись щось боліло. Живу і радію. І не оперували. Раджу всім не затягувати, не ходити де попало,і не ставити туди що попало. А зразу йти до професіоналів і вірити їм. Дякую, Катерина Юхимівна.

 

 

07.10.2019  Олег

Закінчив курс лігувань латексними кільцями у Катерини Юхимівни. Сказати, що я задоволений в цьому випадку - це просто змовчати. Я тепер можу ходити в зал, їсти все, що хочеться, і не боятись, що унітаз потім буде весь в крові. Дякую.

 

 

10.10.2019  Марина

Нажаль я стала однією з тих, хто мучається від геморою вагітною. На щастя, мене доля звела з Катериною Юхимівною. Лікування було безболісним, і я вже народила донечку. Без жодних проблем. Хочеться подякувати вам за професіоналізм і за хороше ставлення та підтримку. І побажати вам побільше пацієнтів і успіхів в роботі.

 

 

 

11.10.2019 Віталій

Це - найкраща проктологія в Тернополі. Задоволений результатом і процесом. Дуже високий рівень обслуговування. Лікар - професіонал своєї справи. Рекомендую.

 

 

11.10.2019 Галина

Подяка цій клініці та її працівникам. Від мене і моєї родини. Ми лікувалися вдвох з чоловіком. І я, і він дуже задоволені. Чистота, привітні люди, професіонали.

 

 

12.10.2019 Вікторія

Велика вдячність Катерині Юхимівні за, без перебільшення, порятунок. Мені проводили лікування тромбозу на 9 місяці вагітності. Все пройшло просто чудово, жодного болю. Я сама винна, що так запустила себе, і прийшла коли вже була кровотеча. Але, на щастя, тут працюють професіонали, які дуже швидко справилися з моєю проблемою. Не шкода ні крапельки заплочених грошей, тим більше, що тут ціни дуже хороші. Лікування вартує цього. І хочу сказти всім жінкам, що лише задумуються вагітніти, що треба лікуватися, а потім вагітніти. Аби не бігти до лікаря у вихідний зі сльозами і страхом за себе і дитинку. Щиро вдячна Вам, мої рятівники. Успіху Вам.

 

 

14.10.2019 Іван

Тут працюють суперпрофесіонали, для яких в першу чергу важливо вилікувати людину, а не заробити на чужій біді побільше бабла. Був багато де, зупинився на цій клініці. Бо це просто космос по якості і відношенню. Рекомендую.

 

16.10.2019 Вероніка

 

Дуже дякую Катерині Юхимівні за проведене лігування. Все пройшло правда безболісно. Я дуже задоволена, що обрала саме цей центр.

 

 

17.10.2019 Роман

Я рекомендую всім цю клініку. Мені все сподобалось.

 

 

19.10.2019 Валентина

Мені нарадили операцію у всіх приватних лікарів, де я була. Крім цієї клініки. А тут взяли і зробили без операції. Роблю висновок, що тут працює найкращій лікар в Тернополі. Катерина Юхимівна, Ви - геніальний лікар і надзвичайна людина. Щира, добра, і дуже позитивна та світла. Дякую, що ви є, і працюєте в моєму місті. 

 

 

22.10.2019 Карина

Катерина Юхимівна  - лікар від Бога. За 10 днів я забула про біль, який мені не давав жити 2 роки. Дуже дякую вам. 

 

 

23.10.2019 Михайло

Я рідко десь залишаю відгуки. Хіба якщо мені щось не сподобалось. Але ця клініка порвала мої шаблони. Про них хочеться написати. Якщо ви шукаєте клініку, в якій на вас дивитимуться, як на людину, а не як на гаманець, то вам сюди. І якщо ви шукаєте професіонального лікаря, то вам тільки до Катерини Юхимівни. Саме це я кажу тепер всім своїм знайомим. І хочу сказати всім, хто як і я 2 місяці тому гортав купу сайтів. Ви там, де потрібно зараз. Я своїм лікуванням дуже задоволений. І ще більше задоволений знайомством з мегакласною Катериною Юхимівною. З нею вже проконсультувались по телефону половина моєї родини, і лікується брат. Дякуємо. Ми знайшли свого сімейного проктолога))).

 

 

25.10.2019 Ігор

Безсумнівно, ви найкращі. Дякую за розуміння і допомогу. Побільше вам пацієнтів.

 

 

28.10.2019 Олександра

Я шукала свого лікаря дуже довго. Не тільки як професіонала. В професіоналізмі Катерині Юхимівні точно немає рівних. Але мені було важливо людські якості лікаря, якому я довірюсь. І я не помилилася, погодившись на лікування в цій клініці. Такої чуйної і розуміючої люини я ще не зустрічала. Катерина Юхимівна володіє якоюсь неймоаірною здатністю заспокоювати і вселяти впевненість в позитивний результат. Я з перших хвилин була вспевнена, що це той лікар, який мені допоможе. Я зробила правильний вибір.  Дякую велике. 

 

 

29.10.2019 Маргарита

Високий рівень клініки, обслуговування на висоті, результат лікування на 5+. Побажання від мене, щоб у вас був ще гінеколог. І я більше крім вас ніде б не пішла. Всім раджу і дуже дякую.

 

 

30.10.2019 Валентина

Щиро вдячна за проведене лікування моєму лікарю Катерині Юхимівні і її асистенту Іллі Мироновичу. Ви дуже хороші спеціалісти. І дякую пані Наталочці, яка завжди така усміхнена і привітна мене зустрічала. Побільше б таких лікарів, як ви. Всього вам самого найкращого в роботі і в житті. 

 

 

02.11.2019 Ольга

Я рекомендую Протон клінік всім. Дуже задоволена лікуванням. Все проййшло швидко і без болю. Той маленький дискомфорт, що був 1 день після проведення процедури і в порівняння не йде з тим пеклом, в якому я жила тижень часу. Щаслива, що потрапила до вас. Бажаю багато клієнтів.

 

 

04.11.2019 Світлана

Проктолог це не комфортно і страшно. Поки не зустрінеш Катерину Юхимівну. Майстер своєї справи і дуже хороша жінка. Лікування безболісне. Остеження безболісне. Ціни чудові. Клініка дуже затишна. Як ніби додому приходиш. Хотілось до вас приходити, бо ви мені показали, що нічого страшного в тому немає. Тепер буду ходити на огляди щороку. І цінувати себе. ПРОКТОЛОГ ЦЕ КОМОРТНО І НЕ СТРАШНО! 

 

 

04.11.2019 Василь

Задоволений результатом лікування. З основних переваг: зовсім не болить при огляді, і при лікуванні. В клініці чисто і приємно знаходитись. Я жодного разу не зустрівся з іншою людиною. Тобто графік формують так, щоб когось іншого не було. Як на мене це показник, що клініка дбає про комфорт клієнта. А не намагається побільше натовкти собі грошей. Послуги повністю вартують заплочених коштів. Почуваю себе після лікування дуже добре. Дякую, Катерина Юхимівна.

 

 

06.11.2019 Святослав

Хороша клініка. Задоволений на 100%. Рекомендую вас.

 

 

07.11.2019 Олеся

Я ходила по проктологах 2 роки. Була всюди, де тільки можна було бути. І лише тут мені дійсно допомогли. Не залякували ускладненнями, не заманювали акціями. А по суті пояснили проблему, і вирішили її 1 процедурою за 30 хвилин. Надзвичайно приємний персонал. Все стерильно. Оцінила таку фішку, як роздягалка. Вперше таке бачу. Дуже зручно. Бо сама думка про те, що доводиться знімати труси в присутності лікаря за шторою, напрягає. А тут класно. Зайшла, передягнулась. Класно. Молодці. Мінусів у клініки не відмітила взагалі.

 

 

07.11.2019. Анатолій

Все добре. Дякую.

 

 

08.11.2019 Михайло

Подяка працівникам і лікарю. Лікування дійсно ефективне. Раджу.

 

 

09.11.2019 Ніна

Мені було дуже приємно познайомитись з цією клінікою. Враження найкращі. Гарний ремонт в приміщенні, все чистенько, стильно. Лікар приємна і дуже обережно все робить. Ставлення до мене було, наче я близька людина. Дякую. Методика, по якій мені робили лікування тріщини в Протон клінік, є лише тут. Я впевнилась в цьому, адже жоден інший лікар не пропонував мені її. Всі радили робити або операцію, або радіоскальпель. В Протон клінік теж роблять це, але мені обрали інший метод. Катерина Юхимівна запевнила, що він для мого організму буде кращій. І я дійсно дуже задоволена. Тріщина зажила повністю за 10 днів. Все показують на екрані вживу. Технології дуже на рівні. Звертайтесь в протон клінік і не бійтесь, тут вам правда допоможуть.

 

 

12.11.2019 Наталія

Дякую Катерині Юхимівні за швидке і безболісне лікування. Бажаю всього найкращого в роботі і в житті.

 

 

12.11.2019 Орест

Рекомендую дану клініку. Мені там допомогли.

 

 

13.11.2019 Мирослава

Хочу подякувати Катерині Юхимівні за лікування. Не шкодую, що обрала цей заклад, і приїхала до вас з іншої області. Бажаю вам процітання. Буду дуже рада, якщо ваша клініка з'явиться у Рівному.

 

 

15.11.2019 Віктор

Мені сподобались послуги цього медичного центру. Зручно, що там можна віразу здати потрібні аналізи. Дякую Катерині Юхимівні за влучно визначений спосіб лікування. Сподобалося, що підібрали з ряду способів саме той, який мені буде найкращій. Я дуже задоволений підходом лікаря до лікування і результатом. Дякую.

 

 

15.11.2019 Петро

Дякую Катерині Юхимівні за швидке моє одужання. Ви - справжній професіонал. В клініці і у лікуванні все сподобалося. Зауважень немаю. Бажаю побільше пацієнтів і щоб ваш заклад процвітав.

 

 

16.11.2019 Марія

Ви - дійсно найкращі. Дякую за комфортне лікування і позитивні емоції від спілкування та відвідування лікаря. Катерині Юхимівні щира подяка за підтримку і вміння справлятись не лише з важкими хворобами, а й із занадто емоційними пацієнтами, як я.) Тільки ви змогли розвіяти мій страх і запевнити, що я таки зможу одужати. Дякую вам за все. 

 

 

18.11.2019 Олексій

В протон клінік працюють хороші і щирі люди. Лікування пройшло безболісно, хоча до того я мав постійний біль більше 2х років. Мені було надзвичайно приємно, що коли я погодився на лікування, але не мав з собою на нього грошей, мені зробили все, а не відправили шукати гроші. Просто зробили люди, бо мені було потрібно. І попросили оплатити на рахунок наступного дня. Я вважаю, що лікарю і клініці, що так довіряють своєму пацієнту, можна довіряти на всі мільйон процентів. Дякую за людяне ставлення. 

 

 

20.11.2019 Ігор

Одне слово - ЄВРОПА. У всіх відношеннях: ставлення, рівень обладнання, рівень професійності лікаря, гуманність до хворої людини. Молодці. Так тримати. Бажаю вам з кожним днем ставати ще кращими. З повагою, Ігор Вікторович.

 

 

20.11.2019 Микола

Лікував тромбоз. Швидко, і взагалі не боляче. Лікування дійсно дієве. Вже до вечора забув, що була проблема. Дякую Катерині Яцук і всім працівникам клініки.

 

 

21.11.2019 Стефанія

Бажаю вам всього найкращого і щиро дякую за те, що вилікували мою хворобу. 

 

 

23.11.2019 Катерина

Дуже задоволена лікуванням у вас. Катерина Юхимівна справжній професіонал, лікар від Бога. Я дуже рада, що звернулась саме до вашої клініки. Заради того, щоб потрапити до такого хорошого лікаря, не тяжко було навіть з Луцька приїхати. У нас такої клініки і такого лікаря, нажаль, немає. Тернополю пощастило. Катерина Юхимівна, дякую за все.

 

 

25.11.2019 Данило

Дякую за допомогу. Клініка класна, підхід дуже сучасний. Для людини, яка працює і крутиться і не має багато часу, але має таку проблему. Саме те, що треба. До години часу обстежився і закрив одною процедурою всі питання. Ще раз приїхав на 10 хвилин через 5 днів і все. Круто. Дуже потужний і розумний лікар. Рекомендую.

 

 

25.11.2019 Валентина

Катерина Юхимівна дуже хороший лікар. Просто надзвичайна людина, яка реально живе своєю роботою і своїми пацієнтами. Я переконалася на собі. Я дуже за все переживала, хоча і пояснюють все до деталей. Але постійно дзвонила і уточнювала все бо дуже боялася. Катерина Юхимівна завжди відповідала, заспокоювала і підтримувала мене. І лікування пройшло дуже вдало. Почуваюся чудово. Навчила мене мій лікар дбати про себе. Розказала, як більше не мати проблем. Дякую вам, Катерина Юхиміна за чарівні руки і відкрите до пацієнтів серце.

 

 

27.11.2019 Дмитро

Хороша високоякісна клініка. Приємно знаходитись, приємно спілкуватись неболяче лікуватись. За серце не берешся, як ціни кажуть. Результатом задоволений. Виправили те, що наробили мені спєци в іншому закладі. Катерина Юхимівна майстер і лікар від бога. 

 

 

27.11.2019 Марія

Все сподобалося. Дуже серйозний підход до лікування. Видаляла тут поліп, побрали аналізи, мазок на папілому. Зробили дослідження поліпа. Додаткових оплат посеред лікування ніяких немає. Лікувалася із задоволенням. Великий плюс клініки в цінах. Коли почула, що огляд 400 грн, думала, що страждає комфорт чи може якість. Насправді клініка в рази краща, ніж інша, в якій я була. Все до деталей продумано для зручності. Впевнена, що операція обійшлася б мені мінімум в 2 рази дорожче. Не шкодую заплачених грошей. Лікування вартує їх і навіть більше.

 

 

28.11.2019 Маргарита

Нова і дуже класна клініка. Лікар Катерина Юхимівна дуже сподобалась. Дуже досвідчена і хороша. Окрім професійності мені дуже сподобалося, як Ви спілкуєтесь з пацієнтами. Я особисто кожен раз бігла до Вас, як до подруги на горнятко кави, а не як до лікаря, де будуть щось неприємне робити. Так за приємними і цікавими розмовами і не помітила ті 3 процедури. Зараз почуваюсь супер. Навіть трішки сумно було, як виписувалась, що побачимось аж через півроку. Дякую Вам і Вашому персоналу. Ви всі - чарівні люди.

 

 

29.11.2019 Максим

Лікував геморой кільцями. Єдиний лікар, що погодився мене лікувати. Троє сказали до цього категорично операція. Катерина Юхимівна Яцук професіонал найвищого рангу. Жодного ускладнення, жодної проблеми в процесі лікування. Все завжди було чітко, зрозуміло. Дякую.

 

 

30.11.2019 Людмила

Щира подяка Катерині Юхимівні і її помічникам. Я здорова лише завдяки вам. Бажаю всього найкращого вам і вашій хорошій і потрібній справі.

 

 

02.12.2019 Віталіна

Проходила сьогодні обстеження у даній клініці у лікаря Катерини Яцук. Можу сказати впевнено, що це лікар, з яким варто познайомитись і у якого варто обстежитись кожному. От прямо кожному. Мені сказали, що я здорова. І я отримала масу позитивних емоцій від відвідування клініки і прийому. Клініці і особисто Катерині Юхимівні 1000 балів з 10.