Залиште, будь ласка, свій відгук про нашу роботу, або ж свої побажання та зауваження.

Відгук з'явиться на сайті після перевірки модератором.

І'МЯ  
ВІДГУК  

26.08.2019  Вікторія

 

Щиро дякую Катерині Юхимівні та всьому персоналу клініки за те, що розвіяли мій страх перед візитом до лікаря проктолога. Все дуже сподобалось, лікар - профессонал своєї справи. Обстеження абсолютно безболісне. Думала в мене страшна якась проблема, а виявилось, що все можна вирішити за 1 раз. Дякую. Буду Вас рекомендувати.

 

 

 

26.08.2019   Петро

 

Хороша клініка. Якщо порівнювати всіх лікарів, у яких я був - найкраща. Дуже здивували ціни. Маю з чим порівняти. Співвідношення ціна-якість просто космос. Дійсно дуже все по європейськи. 

 

 

30.08.2019   Ігор

 

Людяний персонал, людяний і професійний лікар, людяні ціни. Все на вищому рівні. Боліло 2 тижні, вилікували за 10 хвилин. Супер. 

 

 

04.09.2019   Наталя

 

Дякую вам за безболісне обстеження і за призначене влучно лікування. Мучилась і ходила по лікарях 3 роки. Наважилась на лікування тільки у Катерини Юхимівни. Лікар говорить і поясснює все так, що хочеться довіритись саме їй. Я вам бажаю успіхів, росту, і багато пацієнтів. Ви дійсно дуже потрібні людям.

 

 

06.09.2019   Марія

 

Велика подяка Яцук Катерині Юхимівні. Клініка дуже якісна. Обслуговування на найвищому рівні. Рекомендую всім і кожному, хто ще сидить і має сумніви щодо того, чи йти до лікаря. Йдіть і не думайте. Тут працюють професіонали.

 

 

13.09.2019  Віктор

 

Хочу подякувати моєму лікарю. Менше місяця лікування - і я здоровий. А проблеми до того були 12 років. Супер. Я не очікував такого швидкого ефекту. Лікар пояснвала, що все дуже індивідуально, але я вважаю, що коли скільки років кровило, а тут за 3 тижні забув за це, то це супер рівень. Катерина Юхимівна, ви молодець.

 

 

16.09.2019  Галина

 

Дякую, Катерина Юхимівна. Мені було надзвичайно приємно у вас лікуватись, і просто спілкуватись. Ви Лікар і Людина з великої букви. Нехай Бог благословить вас за ту важку і потрібну роботу, яку ви так майстерно робите.

 

 

18.09.2019  Олександр

 

Бовся того проктолога, як вогню. А тут все якось так просто, що був в шоці. Лікар суперпрофесіонал. Ставлення в клініці до пацієнта вразило. Всі працюють на те, щоб пацієнту було зручно. Жодного поганого слова сказати не можу. Тільки похвала. Дякую Катерині Юхимівні.

 

 

24.09.2019 Микола

 

Дякую що так швидко повернули мене "в стрій". Клініка чиста, хороша, лікар класний. Лікування пройшло швидко, і взагалі без проблем. Задоволений. 5 зірок.

 

 

25.09.2019  Наталія

 

Мені пощастило потрапити у цей чудовий лікувальний заклад і до самого чудового лікаря, якого тільки можна було уявити. Я безмежно вдячна моїй Катерині Юхимівні за делікатність, розуміння, поради, за її твердий професіоналізм і впевненість. Дякую, що завжди зі мною говорили по телефону, коли мені просто потрібна була підтримка. Це ніби так мало, але для мене це - надзвичайно важливо було. Я не зустрічала такого ніде. Якби всі лікарі були такими, як ви, світ би став здоровішим. Дякую вам. Бажаю всього самого найкращого.

 

 

27.09.2019  Дмитро

 

1 - дуже хороший лікар. 2 - дуже чистий заклад. 3 - ставлення до пацієнта, як до людини, якій потрібна допомога, а не як до мішка з грішми. 4 - жодного болю. 5 - ціни в порівняні з іншими такі, що мені відвисла щелепа. 6 - якість тверда сотка! Дякую. Рекомендую!!!

 

 

30.09.2019  Віктор

 

Проводили мені тут лігування. Я задоволений на всі сто відсотків. Зараз почуваюсь чудово, без жодних свічок і мазі. 

 

 

 

02.10.2019  Ольга

 

Дякую всьому персоналу і окремо Катерині Юхимівні. Вразило і ставлення, і безболісність лікування. Пройшла 3 процедури з перервою в 10 днів, вже після першої відчула себе набагато краще. Дійсно переконуєшся завдяки таким клінікам, що рекламі можна вірити. Вашій - можна вірити. Я вас дуже раджу тим, хто читатиме цей мій відгук.

 

 

03.10.2019  Андрій

 

Мені відмовили в 2 клініках і направили на операцію. Добре що справжні чоловіки дуже вперті і не здаються). Звернувся сюди, і лікувався у Катерини Юхимівни. За один раз мені забрали 26 тромбів. Я очам не повірив, як мені показали все до і після, і ті тромби. Під час видалення нічого не відчував. Потім - якийсь такий дуже слабкий дискомфорт. І за 2 дні я взагалі забув, що мене колись щось боліло. Живу і радію. І не оперували. Раджу всім не затягувати, не ходити де попало,і не ставити туди що попало. А зразу йти до професіоналів і вірити їм. Дякую, Катерина Юхимівна.

 

 

07.10.2019  Олег

 

Закінчив курс лігувань латексними кільцями у Катерини Юхимівни. Сказати, що я задоволений в цьому випадку - це просто змовчати. Я тепер можу ходити в зал, їсти все, що хочеться, і не боятись, що унітаз потім буде весь в крові. Дякую.

 

 

10.10.2019  Марина

 

Нажаль я стала однією з тих, хто мучається від геморою вагітною. На щастя, мене доля звела з Катериною Юхимівною. Лікування було безболісним, і я вже народила донечку. Без жодних проблем. Хочеться подякувати вам за професіоналізм і за хороше ставлення та підтримку. І побажати вам побільше пацієнтів і успіхів в роботі.

 

 

 

11.10.2019 Віталій

 

Це - найкраща проктологія в Тернополі. Задоволений результатом і процесом. Дуже високий рівень обслуговування. Лікар - професіонал своєї справи. Рекомендую.

 

 

11.10.2019 Галина

 

Подяка цій клініці та її працівникам. Від мене і моєї родини. Ми лікувалися вдвох з чоловіком. І я, і він дуже задоволені. Чистота, привітні люди, професіонали.

 

 

12.10.2019 Вікторія

 

Велика вдячність Катерині Юхимівні за, без перебільшення, порятунок. Мені проводили лікування тромбозу на 9 місяці вагітності. Все пройшло просто чудово, жодного болю. Я сама винна, що так запустила себе, і прийшла коли вже була кровотеча. Але, на щастя, тут працюють професіонали, які дуже швидко справилися з моєю проблемою. Не шкода ні крапельки заплочених грошей, тим більше, що тут ціни дуже хороші. Лікування вартує цього. І хочу сказти всім жінкам, що лише задумуються вагітніти, що треба лікуватися, а потім вагітніти. Аби не бігти до лікаря у вихідний зі сльозами і страхом за себе і дитинку. Щиро вдячна Вам, мої рятівники. Успіху Вам.

 

 

14.10.2019 Іван

 

Тут працюють суперпрофесіонали, для яких в першу чергу важливо вилікувати людину, а не заробити на чужій біді побільше бабла. Був багато де, зупинився на цій клініці. Бо це просто космос по якості і відношенню. Рекомендую.

 

 

16.10.2019 Вероніка

 

Дуже дякую Катерині Юхимівні за проведене лігування. Все пройшло правда безболісно. Я дуже задоволена, що обрала саме цей центр.

 

 

17.10.2019 Роман

 

Я рекомендую всім цю клініку. Мені все сподобалось.

 

 

19.10.2019 Валентина

 

Мені нарадили операцію у всіх приватних лікарів, де я була. Крім цієї клініки. А тут взяли і зробили без операції. Роблю висновок, що тут працює найкращій лікар в Тернополі. Катерина Юхимівна, Ви - геніальний лікар і надзвичайна людина. Щира, добра, і дуже позитивна та світла. Дякую, що ви є, і працюєте в моєму місті. 

 

 

22.10.2019 Карина

 

Катерина Юхимівна  - лікар від Бога. За 10 днів я забула про біль, який мені не давав жити 2 роки. Дуже дякую вам. 

 

 

23.10.2019 Михайло

 

Я рідко десь залишаю відгуки. Хіба якщо мені щось не сподобалось. Але ця клініка порвала мої шаблони. Про них хочеться написати. Якщо ви шукаєте клініку, в якій на вас дивитимуться, як на людину, а не як на гаманець, то вам сюди. І якщо ви шукаєте професіонального лікаря, то вам тільки до Катерини Юхимівни. Саме це я кажу тепер всім своїм знайомим. І хочу сказати всім, хто як і я 2 місяці тому гортав купу сайтів. Ви там, де потрібно зараз. Я своїм лікуванням дуже задоволений. І ще більше задоволений знайомством з мегакласною Катериною Юхимівною. З нею вже проконсультувались по телефону половина моєї родини, і лікується брат. Дякуємо. Ми знайшли свого сімейного проктолога))).

 

 

25.10.2019 Ігор

 

Безсумнівно, ви найкращі. Дякую за розуміння і допомогу. Побільше вам пацієнтів.

 

 

28.10.2019 Олександра

 

Я шукала свого лікаря дуже довго. Не тільки як професіонала. В професіоналізмі Катерині Юхимівні точно немає рівних. Але мені було важливо людські якості лікаря, якому я довірюсь. І я не помилилася, погодившись на лікування в цій клініці. Такої чуйної і розуміючої люини я ще не зустрічала. Катерина Юхимівна володіє якоюсь неймоаірною здатністю заспокоювати і вселяти впевненість в позитивний результат. Я з перших хвилин була вспевнена, що це той лікар, який мені допоможе. Я зробила правильний вибір.  Дякую велике. 

 

 

29.10.2019 Маргарита

Високий рівень клініки, обслуговування на висоті, результат лікування на 5+. Побажання від мене, щоб у вас був ще гінеколог. І я більше крім вас ніде б не пішла. Всім раджу і дуже дякую.

 

 

30.10.2019 Валентина

 

Щиро вдячна за проведене лікування моєму лікарю Катерині Юхимівні і її асистенту Іллі Мироновичу. Ви дуже хороші спеціалісти. І дякую пані Наталочці, яка завжди така усміхнена і привітна мене зустрічала. Побільше б таких лікарів, як ви. Всього вам самого найкращого в роботі і в житті. 

 

 

02.11.2019 Ольга

 

Я рекомендую Протон клінік всім. Дуже задоволена лікуванням. Все проййшло швидко і без болю. Той маленький дискомфорт, що був 1 день після проведення процедури і в порівняння не йде з тим пеклом, в якому я жила тижень часу. Щаслива, що потрапила до вас. Бажаю багато клієнтів.

 

 

04.11.2019 Світлана

 

Проктолог це не комфортно і страшно. Поки не зустрінеш Катерину Юхимівну. Майстер своєї справи і дуже хороша жінка. Лікування безболісне. Остеження безболісне. Ціни чудові. Клініка дуже затишна. Як ніби додому приходиш. Хотілось до вас приходити, бо ви мені показали, що нічого страшного в тому немає. Тепер буду ходити на огляди щороку. І цінувати себе. ПРОКТОЛОГ ЦЕ КОМОРТНО І НЕ СТРАШНО!